Qera ,Ambient Biznesi Openspace , Rruga Hoxha Tahsim, 900 Euro

 • € 900
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera ,Ambient Biznesi Openspace , Rruga Hoxha Tahsim, 900 Euro
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 900

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi Openspace , Rruga Hoxha Tahsim, 900 Euro

• Tipologjia: Openspace

• Adresa: Buze rruges Hoxha Tahsim

•Bosh

• Kati 0

•900 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi e tipologjise openspace me fasade xhami. Hyrja gjendet ne katin e 0 te nje pallati me siperfaqe 70 m²  ne rrugen Hoxha Tahsim .Ambienti eshte i organizuar nga nje hapsire e bollshme dhe tualeti. Ofrohet totalisht i investuar dhe eshte ti pershtateshem per tipologji te ndryshme biznesi si zyra, klinika, laboratore, agjensi, parukeri, qender kursesh etj.

 

Për informacione më të detajuara ju lutem na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Mars, 2024 në 11:37 am Përditësuar 7 Mars, 2024 at 11:37 am
 • ID e pronës: MRE-34071
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521