Qera, dyqan, Rruga e Dibres, afer spitalit te QSUT dhe Fakultetit te Mjekesise,  400 Euro.

 • € 400
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, dyqan, Rruga e Dibres, afer spitalit te QSUT dhe Fakultetit te Mjekesise,  400 Euro.
Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera, dyqan, Rruga e Dibres, afer spitalit te QSUT dhe Fakultetit te Mjekesise,  400 Euro.

 

 

• Adresa: Rruga e Dibres, afer spitalit te QSUT dhe Fakultetit te Mjekesise,

• bosh

• Pallat i ri

• Cmimi 400 Euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera dyqan, buze rruge, me një sipërfaqe 50 m² .  Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient  te shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 7 Maj, 2024 në 6:49 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 5:54 pm
 • ID e pronës: MRE-46224
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932