Shitet Truall + Vile 2 kateshe, Kombinat, 185,000 Euro i diskutueshem 

 • € 185,000
Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Truall + Vile 2 kateshe, Kombinat, 185,000 Euro i diskutueshem 
Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • € 185,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Truall + Vile 2 kateshe, Kombinat, 185,000 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2 Kateshe

• Adresa: Rruga Llazi Miho

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 220m²

• Siperfaqe totale 332m²

• 💶 185,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 220m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen e Kombinatit, prane stacionit te fundit te urbanit. Vila organizohet shumë të mirë dhe është e mobiluar teresisht.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

– 2 dhoma gjumi

– 1 banjo

– verande

 

Kati i dytë

-2 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

– 1 banjo

– verande

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Mars, 2024 në 12:37 pm Përditësuar 7 Mars, 2024 at 12:37 pm
 • ID e pronës: MRE-34101
 • Çmimi: € 185,000
 • Sip. e pronës: 220 m²
 • Sip. totale: 332 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Llazi Miho, Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1028, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509