Shitet, Truall + Vile 3 Kateshe, Porcelan, 310.000 Euro

 • € 310,000
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Truall + Vile 3 Kateshe, Porcelan, 310.000 Euro
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 310,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Truall + Vile 3 kateshe, Porcelan, 310,000 Euro

• Tipologjia: 3 Kateshe

• Adresa: Rruga Xhanfize Keko

• Bosh

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 276.2m²

• Siperfaqe trualli 366.50m²

• 💶 310,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 3 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 276.2m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen e Porcelanti, afer Tv Klan. Vila ka organizim shumë të mirë dhe është totalisht bosh.

Organizimi si me poshte:

Kati 1

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-2 dhoma gjumi

-banjo

 

Kati i dytë

-2 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

–  banjo

– 2 ballkone te bollshme

 

 

Kati i tretë

-2 dhoma gjumi

– sallon ndenje

– ambient gatimi

–  banjo

– 2 ballkone te bollshme

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme.

Ne pjesen e pasme te viles ndodhet nje oborr i vogel. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 3:54 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 3:54 pm
 • ID e pronës: MRE-37361
 • Çmimi: € 310,000
 • Sip. totale: 276.2 m²
 • Dhoma gjumi: 6
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521