Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 3+1+2,  Qendra Tregtare Teg, 500 Euro.

 • € 500
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 3+1+2,  Qendra Tregtare Teg, 500 Euro.
Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 3+1 +2,  Rruga Sefer Shima, Qendra Tregtare Teg, perballe kolegjit grek Arsakeio,  500 Euro.

• Tipologjia 3+1 +2

• Adresa: Rruga Sefer Shima, perballe kolegjit grek Arsakeio

• I mobiluar ne menyre bashkekohore.

• Kati 2

• 💶 500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1+2, me një sipërfaqe 288 m² dhe gjendet në katin e 2. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë teresisht i mobiluar, me te gjitha kushtet. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte. Apartamenti ka 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, vendparkim, oborr.

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 4:04 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 4:10 pm
 • ID e pronës: MRE-37362
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 288 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sauk/Qendra TEG
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sauk/Qendra TEG

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932