Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 700Euro

 • € 700
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, 700Euro
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,  Myslym Shyri, 700 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Myslym Shyri

• I mobiluar

• Kati 2

• 💶 700 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin 2 të një pallati .

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 11:01 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 11:01 pm
 • ID e pronës: MRE-37404
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134