Qera ,Apartament 1+1, Vasil Shanto, 375€

 • € 375
Rruga Jusuf Vrioni, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera ,Apartament 1+1, Vasil Shanto, 375€
Rruga Jusuf Vrioni, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 375

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, prane kryqezimit Vasil Shanto, 375€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Jusuf vrioni ,prane Top Market,Vasil Shanto

• i Mobiluar

• Kati 2

• 375euro / muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 47m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 29 Mars, 2024 në 11:42 am Përditësuar 29 Mars, 2024 at 11:42 am
 • ID e pronës: MRE-37442
 • Çmimi: € 375
 • Sip. totale: 47 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jusuf Vrioni, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521