Shitet Truall + Vile 2 kateshe, Porcelan, 240,000 Euro

 • € 240,000
Rruga Kahreman Ylli, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë
Shitet Truall + Vile 2 kateshe, Porcelan, 240,000 Euro
Rruga Kahreman Ylli, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 240,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Truall + Vile 2 kateshe, Porcelan, 240,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 Kateshe

•  Adresa: Rruga Kahreman Ylli

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 210m²

• Siperfaqe trualli 110m²

• 💶 240,000 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 210m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne zonen e Porcelanit prane Klan TV. Kati i pare i viles eshte ambient openspace me nje tualet, i cili mund te shfrytesohet per tipologji te ndryshme biznesi. Ne katin e pare ndodhet gjithashtu dhe nje depo.

Kati i dyte me shkalle nga jashte eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, korridori, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, tualeti, si dhe veranda.

Eshte i shtruar me parket, i pajisur me kondicioner ne cdo ambient. Mobilimi eshte i ri totalisht, i paperdorur me pare.

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe vilen.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 11:52 am Përditësuar 26 Mars, 2024 at 11:52 am
 • ID e pronës: MRE-36897
 • Çmimi: € 240,000
 • Sip. totale: 210 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kahreman Ylli, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509