Shitet Apartament 2+1+2. KIKA 2,cmimi 275 000 Euro

 • € 275,000
Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1060, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+2. KIKA 2,cmimi 275 000 Euro
Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1060, Albania
 • € 275,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet Apartament 2+1+2, KIKA 2,cmimi  275 000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa:  Tish Dahia

• Kati 7

• E mobiluar

• Pallat i  ri

•Siperfaqe  perbashket 11.32  total m²

•Siperfaqe 100.52  total m²

•Proces ndertimi, pa hipoteke.

💶 275 000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2 , me siperfaqe 100.52 m², ndodhet në katin e 7,pallat ne perfundim (faze mobilimi ).

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Shitet i mobiluar. Eshte investuar se fundmi me sisteme kondicionimi , tualetet incaso.

Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 11:22 am Përditësuar 26 Mars, 2024 at 12:48 pm
 • ID e pronës: MRE-36885
 • Çmimi: € 275,000
 • Sip. e pronës: 89.20 m²
 • Sip. totale: 100.52 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Tish Daija, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930