Qera, Apartament 1+1, Rr Kosovareve, 700 Euro

 • € 700
Rruga Kosovareve, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Rr Kosovareve, 700 Euro
Rruga Kosovareve, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Rr Kosovareve, 700 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: rruga Kosovareve

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•700 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri te vitit 2022 me siperfaqe 100 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Lirohet me date 22 Maj.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 10:48 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 10:50 am
 • ID e pronës: MRE-46267
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kosovareve, Rruga Kristo Luarasi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 8363, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134