Qera, Pjes Vile, 1+1, Jordan Misja, 350 Euro

 • € 350
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Pjes Vile, 1+1, Jordan Misja, 350 Euro
Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile 1+1,Jordan Misja, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:Jordan Misja,500m nga rruga kryesore

• e mobiluar

• Vile private

• Kati 2

•  350 Euro /muaj

 

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 60 m² ne katin e pare te nje vile private.Apartamenti jepet i mobiluar dhe organizohet nga ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, dhoma gjumit, 1 tualet, oborr.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 10:45 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 11:36 am
 • ID e pronës: MRE-46256
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931