Shitet Biznesi dhe Prona, 151 M2, Korce, 160,000 Euro

 • € 160,000
KO Mobile Store, Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Biznesi dhe Prona, 151 M2, Korce, 160,000 Euro
KO Mobile Store, Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Ambjent biznesi, 151 m2, Korce, 160,000 Euro.

 • Tipologjia: Ambjent biznesi, Restorant 151 m2
 • Adresa: Rruga Bulevardi Gjergj Kastrioti
 • bosh
 • Kati -1
 • Pallat i ri
 • Siperfaqe Bruto 151 m2
 • Cmimi I Shitjes 160,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet ambjent biznesi, Restorant, Ne qytetin e Korces . Shitet totalisht i investuar me nje investim prej 190,000 euro dhe  ka dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 26 Mars, 2024 në 2:11 pm Përditësuar 26 Mars, 2024 at 2:11 pm
 • ID e pronës: MRE-36930
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 151 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: ------------
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa KO Mobile Store, Bulevardi Gjergj Kastrioti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • Qyteti Korçë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhulio Bregu
 • Xhulio Bregu
+355692040518