Shitet Apartament 1+1+Blk, Ish Venue- Kompleksi Asl 2, 110,000 Euro

 • € 110,000
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 1+1+Blk, Ish Venue- Kompleksi Asl 2, 110,000 Euro
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 110,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 1+1+Blk, Ish Venue- Kompleksi Asl 2, 110,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+blk

• Adresa: Rruga Sadik Petrela

• Kati 5

• Pallat i ri ne faze perfundimtare

• Sipërfaqe Bruto 70,3m²

• Sipërfaqe Neto 58,6m²

💶 110,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1+Blk, me siperfaqe 70,3m², ndodhet në katin e 5 në një pallati te ri tek ish Venue.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Pallati eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 3:45 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 3:45 pm
 • ID e pronës: MRE-37342
 • Çmimi: € 110,000
 • Sip. totale: 70,32 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509