Qera, Apartament 2+1+2, 9 Kateshet, 1000 Euro

 • € 1,000
9 Katëshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2, 9 Kateshet, 1000 Euro
9 Katëshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 2+1+2, 9 Kateshet, 1000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: 9 kateshet

•Bosh

• Kati 12 ( jo i fundit)

• Pallat i ri

•1000 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1+2 ne katin e 12 te nje pallati te ri me siperfaqe 115 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe dy tualete. Apartamenti jepet bosh. Mund te perdoret dhe si ambient biznesi. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Mars, 2024 në 2:21 pm Përditësuar 28 Mars, 2024 at 4:31 pm
 • ID e pronës: MRE-37316
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 12
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa 9 Katëshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134