Qera, Apartament 1 +2, te Sheshi Wilson, 400 Eur / muaj. 

 • € 400
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1 +2, te Sheshi Wilson, 400 Eur / muaj. 
Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 +1, te Sheshi Wilson, 400 Eur / muaj.

 • Tipologjia 1 +1
 • Adresa: Sheshi Wilson (Pallati ne forme L)
 • Pjeserisht i mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 Eur /muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 +1, me një sipërfaqe prej 55m² qe gjendet në katin e 2 të pallati. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe 2 tualete. Dhoma e gjumit dhe dhoma e ndenjies jane te pa mobiluara por mund te mobilohen sipas kerkeses.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 28 Prill, 2024 në 6:51 pm Përditësuar 28 Prill, 2024 at 8:17 pm
 • ID e pronës: MRE-44242
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Abdyl Frashëri, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932