ME QERA Ambjent biznesi DYQAN – RR. “BILL KLINTON”, PRANE KOPESHTIT SIRENA, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
ME QERA Ambjent biznesi DYQAN – RR. “BILL KLINTON”, PRANE KOPESHTIT SIRENA, 400 Euro/Muaj
Bill Clinton Street, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi DYQAN,PRANE KOPESHTIT SIRENA, 400 euro/muaj

Adresa: rr, Bill  Klinton

Kati 1

Cmimi 400 euro/muaj

Informacion mbi Pronën

Jepet me qera Ambjent Biznesi me një sipërfaqe prej 25m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te Ri. Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet per tipologji te ndryshme biznesi.

Ambjenti ka 1 banjo, ambjent i rregulluar, kondicioner, me vetrate xhami me pamje nga rruga. I pershtatshem per parukeri, estetike gocash ose biznet tjeter privat.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Mars, 2024 në 11:49 am Përditësuar 6 Mars, 2024 at 12:03 pm
 • ID e pronës: MRE-33946
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 25 m²
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bill Clinton Street, Farkë, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930