Apartament 2+1, Rr Bardhyl, 500 Euro

 • € 500
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1, Rr Bardhyl, 500 Euro
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1,  Rr Bardhyl, 500 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl, prane Bar Oslo

•  I mobiluar

• Kati 3

• 💶 500 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 3 të një pallati.

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 6 Mars, 2024 në 10:49 am Përditësuar 6 Mars, 2024 at 10:49 am
 • ID e pronës: MRE-33919
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134