Qera, Garsoniere, Rruga Budi, Qyteti Studenti,  180 Eur /muaj

 • € 180
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Rruga Budi, Qyteti Studenti,  180 Eur /muaj
Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 180

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Garsoniere, Rruga Budi, Qyteti Studenti,  180 Eur /muaj.

 • Tipologjia garsoniere
 • Adresa: Rruga Budi, Qyteti Studenti
 • E mobiluar
 • Kati 3
 • Vile Private
 • Cmimi 180 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 30 m² qe gjendet në katin e 1, të një shtepie private. Garsoniera eshte e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 17 Prill, 2024 në 4:59 pm Përditësuar 17 Prill, 2024 at 4:59 pm
 • ID e pronës: MRE-40362
 • Çmimi: € 180
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Garsoniere
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pjetër Budi, Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932