Qera, Apartament 1 + 1, Rruga Sabaudin Gabrani, (Pas Spitalit Amerikan 3),  380 Eur/muaj.

 • € 380
Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1 + 1, Rruga Sabaudin Gabrani, (Pas Spitalit Amerikan 3),  380 Eur/muaj.
Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 + 1, Rruga Sabaudin Gabrani, (Pas Spitalit Amerikan 3),  380 Eur/muaj.

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Rruga Sabaudin Gabrani  (Pas Spitalit Amerikan 3)
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 380 Eur /muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1 +1, me një sipërfaqe prej 55 m² qe gjendet në katin e 8 të pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 17 Prill, 2024 në 7:11 pm Përditësuar 17 Prill, 2024 at 7:11 pm
 • ID e pronës: MRE-40370
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sabaudin Gabrani, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932