Shitje, Apartament 1+1, Unaza E Re, 78000 Euro

 • € 78,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 1+1, Unaza e re, 78,000 Euro.

 • Tipologjia: 1+1+Blk
 • Adresa: Teodor Keko, Pike Referimi: Unaza e re
 • Bosh
 • Kati 9 (kati i fundit)
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 60 m2
 • Cmimi i Shitjes 78,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1 + bllk, me siperfaqe prej 60 m² qe gjendet në katin e 9 të nje pallati te ri me ashensor.  Apartamenti ka organizim shumë te mire, pajisur me ngrohje/ftohje, dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet bosh (I pa mobiluar).  Apartamenti ka nje pozicion te mire sepse ka dielle gjate dites; disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 8:55 am Përditësuar 18 Prill, 2024 at 8:55 am
 • ID e pronës: MRE-40387
 • Çmimi: € 78,000
 • Sip. e pronës: 52 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe

Adresa

Video

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544