Qera, Apartament 1+1, Brryli, 500 Euro

 • € 500
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Brryli, 500 Euro
Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Brryli, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Sitki Cico

•E mobiluar

• Kati 2

• Pallat

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me siperfaqe 72 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 12:13 pm Përditësuar 16 Maj, 2024 at 10:48 am
 • ID e pronës: MRE-46672
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Stiki Çiço, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134