Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 600 euro/muaj

 • € 600
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 600 euro/muaj
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 600 Euro/muaj *JEPET PER AIRBNB

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Komuna e Parisit Pike Referimi: Ish Credins Bank
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 73m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Maj, 2024 në 12:21 pm Përditësuar 10 Maj, 2024 at 12:21 pm
 • ID e pronës: MRE-46683
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 73 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934