Qera, Apartament 1 +1, Rruga Pasho Hysa, Ali Demi (te Kompleksi Mangalem), 250 Eur/muaj.

  • € 250
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1 +1, Rruga Pasho Hysa, Ali Demi (te Kompleksi Mangalem), 250 Eur/muaj.
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
  • € 250

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1 +1, Rruga Pasho Hysa, Ali Demi (te Kompleksi Mangalem), 250 Eur/muaj.

  • Tipologjia 1 +1
  • Adresa:  Rruga Pasho Hysa, Ali Demi (te Kompleksi Mangalem)
  • I mobiluar
  • Kati 1
  • Vile 3 kateshe
  • Cmimi 250 Eur/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+ 1, me një sipërfaqe prej 80 m² qe gjendet në katin e 1 të nje vile 3 kateshe. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 19 Prill, 2024 në 7:34 pm Përditësuar 19 Prill, 2024 at 7:34 pm
  • ID e pronës: MRE-41730
  • Çmimi: € 250
  • Sip. totale: 80 m²
  • Dhomë gjumi: 1
  • Banjo: 1
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
  • Kati: 1
  • Mobilimi: E mobiluar
  • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
  • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
  • Kamela Borri
+355694010932