Qera Shtepi private Garzoniere , tek Venue  200Euro/Muaj

 • € 200
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Shtepi private Garzoniere , tek Venue  200Euro/Muaj
Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi private Garzoniere , tek Venue  200Euro/Muaj

• Tipologjia: Garzoniere

• Adresa:  Ruga Sadik Petrela

• e Mobiluar

• Kati 1

• Shtepi private

•200 euro/muaj

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira hyrje ne katin e pare te nje vile private me siperfaqe 35 m² .Hyrja është e organizuar mirë, jepet  e mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit , dhoma e gjumi, tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 6:02 pm Përditësuar 2 Maj, 2024 at 6:02 pm
 • ID e pronës: MRE-45230
 • Çmimi: € 200
 • Sip. totale: 35 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135