Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, 1000 euro/muaj.

 • € 1,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, 1000 euro/muaj.
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, 1000 euro/muaj.

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike
 • Bosh
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1000 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 2+1, me një sipërfaqe prej 110 m² qe gjendet në katin e 2 të një shtepie private. Hyrja ka organizim të mirë dhe siperfaqe te  bollshme, ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 2 Maj, 2024 në 5:39 pm Përditësuar 2 Maj, 2024 at 5:39 pm
 • ID e pronës: MRE-45228
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. totale: 115 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932