Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori , 400 euro/muaj

 • € 400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori , 400 euro/muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori , 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1 i pershatshem per Ambient Biznesi
 • Adresa: tek kryqezimi i  21 Dhjetorit
 • pjeserisht i mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht i mobiluar dhe perbehet nga salloni, ambienti i gatimit, dhoma, korridori, tualeti dhe ballkoni. Secili ambient eshte i pajisur me kondicioner. Apartamenti ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone shume te preferuar dhe ka prane te gjithe facilitetet e nevojshme.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 6:36 pm Përditësuar 18 Prill, 2024 at 6:36 pm
 • ID e pronës: MRE-40691
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135