Qera, apartament 2+2, Rruga Mergimi , Don Bosco, te kompleksi Fiori di Bosco, 600 Euro.

 • € 600
Rruga Mërgimi, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, apartament 2+2, Rruga Mergimi , Don Bosco, te kompleksi Fiori di Bosco, 600 Euro.
Rruga Mërgimi, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me  qera apartament 2+2, Rruga Mergimi , Don Bosco, te kompleksi Fiori di Bosco, 600 Euro.

• Tipologjia: 2+2 +BLK

• Adresa: Rruga Mergimi , Don Bosco, te kompleksi Fiori di Bosco,

•  I pa mobiluar

• Siperfaqe 92m²

• Kati i 2te

💶 600 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+2 me siperfaqe 92m²  dhe ndodhet ne katin e 2 ne nje pallati,  ne rrugen Mergimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte bosh dhe mund te perdoret per banim ose per zyre.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 6:36 pm Përditësuar 18 Prill, 2024 at 7:27 pm
 • ID e pronës: MRE-40692
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mërgimi, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932