Qera, apartament 2+1, Rruga Ali Visha (prane Shkolles Bashkim Fino) , 400 Euro.

 • € 400
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, apartament 2+1, Rruga Ali Visha (prane Shkolles Bashkim Fino) , 400 Euro.
Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina qera apartament 2+1, Rruga Ali Visha (prane Shkolles Bashkim Fino) , 400 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Visha (prane Shkolles Bashkim Fino) , 400 Euro

• Kati 2

• Vile 3 kateshe

• Siperfaqe 92m²

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 92m²  dhe ndodhet ne katin e 2 ne nje vile 3 kateshe, ne rrugen Ali Visha, 100 m larg shkolles Bashkim Fino. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode.  Apartamenti jepet vetem per vajza te cilat jane te interesuara per ndarje qeraje.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 6:52 pm Përditësuar 18 Prill, 2024 at 6:52 pm
 • ID e pronës: MRE-40699
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Visha, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932