Qera, apartament 2+2, Pallatet Dilo , Yzberisht, 400 Euro.

 • € 400
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, apartament 2+2, Pallatet Dilo , Yzberisht, 400 Euro.
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me  qera apartament 2+2, Pallatet Dilo , Yzberisht, 400 Euro.

• Tipologjia: 2+2

• Adresa: Pallatet Dilo , Yzberisht (te Rrethi i Vogel)

•  I mobiluar

• Siperfaqe 92m²

• Kati i  3te

💶 400 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+2 me siperfaqe 92m²  dhe ndodhet ne katin e 3 ne nje pallati,  te pallatet Dilo, ne Yzberisht. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 18 Prill, 2024 në 7:57 pm Përditësuar 26 Prill, 2024 at 11:13 am
 • ID e pronës: MRE-40714
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932