Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 Euro/Muaj
Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Astir , 350 Euro/Muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa:Astir

I mobiluar

Kati 7

 

Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 7  pallat i ri. Hyrja ka organizim shume të mirë, ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 9 Prill, 2024 në 10:39 am Përditësuar 30 Prill, 2024 at 10:03 am
 • ID e pronës: MRE-39063
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 16
 • MORINA 16
+355694050127