Qera, Apartament 1+1, Astir, 400 Euro

 • € 400
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 400 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina jep me Qera, Apartament 1+1,Astir, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Astir,pas fabrikes se miellit

• Kati 8

• Pallat i ri me ashensor

• 400 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Agjencia Imobiliare Morina Jep me qera apartament 1+1 me nje siperfaqe prej 70m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne Astir. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes, ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe verande . Ofrohet teresisht i mobiluar me te gjitha kushtet. Ka dalje ne unaze per 1 minute si dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Prill, 2024 në 1:03 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 7:25 pm
 • ID e pronës: MRE-39896
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 8
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931