Qera, Apartament 1+1 ,Bllok, 700 Euro/Muaj

 • € 700
rruga ibrahim rrugova
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1 ,Bllok, 700 Euro/Muaj
rruga ibrahim rrugova
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1,Bllok, 700 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: piceri juvenilja
 • i mobiluar
 • Kati 9
 • Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² qe gjendet në katin e 9 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori,ballkon dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 11:43 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 11:44 am
 • ID e pronës: MRE-55190
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 9
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa rruga ibrahim rrugova
 • Qyteti Tirane
 • Zona Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931