Shitet Hotel, Rruga e Elbasanit 1.700.000€

 • € 1,700,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Hotel, Rruga e Elbasanit 1.700.000€
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 1,700,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet, Hotel, Rruga e Elbasanit, 1,700,000 Euro

 

• Tipologjia: Hotel i Investuar totalisht

• Adresa: Mbrapa ambasades amerikane

• Ndertim i Ri

• 💶 1,700,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

SHITET: HOTEL PESË-KATËSH ME PAPAFINGO

**Sipërfaqja Totale:** 590m²
**Sipërfaqja e Oborrit:** 110m²

Me një klientelë të ngritur për mbi 20 vite, kjo pronë ofron potencial të shkëlqyer investimi.

**Kati i Parë:**
– Hapsira dyqanesh aktualisht në funksionim.

**Kati i Dytë dhe i Tretë:**
– Akomodim hoteli me 8 dhoma fjetjeje.

**Kati i Katërt dhe i Pestë:**
– I përshtatshëm për bar ose restorant.

Kjo pronë ka përfundime me cilësi të lartë dhe ashensor të jashtëm. Të gjitha dokumentet ligjore janë në rregull, duke përfshirë titujt e pronësisë të qarta.

**Çmimi i Kërkuar:** €1,700,000

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Korrik, 2024 në 12:51 pm Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 12:56 pm
 • ID e pronës: MRE-55241
 • Çmimi: € 1,700,000
 • Sip. totale: 600 m²
 • Dhoma gjumi: 9
 • Banjo: 11
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931