Qera, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, 500 Euro/Muaj

 • € 500
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, 500 Euro/Muaj
Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, 500  euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa:Kodra E Diellit ,Rruga Zallit

I mobiluar

Kati 1

Pallat i Ri

Cmimi 500 euro/muaj

 

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 80m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 23 Prill, 2024 në 10:52 am Përditësuar 8 Maj, 2024 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-42391
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 500
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Zallit, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Kodra e Diellit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127