Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 400 euro

 • € 400
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 400 euro
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, 400 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Komuna e Parisit

• Pjeserisht e mobiluar

• Kati 2

• Pallate i ri

• 400 euro

(e pershtatshme edhe si ambient biznesi)

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor me siperfaqe 65m² tek Komuna e Parist. Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhoma gjumi, kuzhina bashk me dhomen e ndenjes dhe tualeti. Ambjenti eshte pjeserisht i mobiluar. Mund te pershtatet lehtesisht edhe si ambient biznesi

 

Per informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Prill, 2024 në 2:29 pm Përditësuar 6 Prill, 2024 at 2:32 pm
 • ID e pronës: MRE-38732
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135