Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 320 euro/muaj

 • € 320
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 320 euro/muaj
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Liqeni i Thate, 320 euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Hotel Radison

I mobiluar

Kati 3

 

Pallat i Ri

Cmimi 320 euro/muaj

 

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartment 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te Ri. Apartmenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 17 Prill, 2024 në 9:07 am Përditësuar 17 Prill, 2024 at 9:07 am
 • ID e pronës: MRE-40247
 • Çmimi: € 320
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127