Apartament 2+1+2, Ali Demi, kompleksi KONTAKT  500  euro/muaj

 • € 500
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 2+1+2, Ali Demi, kompleksi KONTAKT  500  euro/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2, Ali Demi, kompleksi KONTAKT  500  euro/muaj

Tipologjia 2+1+2
Adresa: Ali Demi Kompleksi Mangalem 21
I mobiluar
Kati 6
Pallat i Ri me ashensor
Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 103m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati i ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,2  tualete  dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 16 Prill, 2024 në 3:14 pm Përditësuar 25 Prill, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-40238
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135