Qera, Apartament 1+1, Materniteti i Ri, 320 euro

 • € 320
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented
Qera, Apartament 1+1, Materniteti i Ri, 320 euro
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 320

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, Materniteti i Ri, 320 euro

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Sadik Petrela, te Materniteti i Ri

• I mobiluar

• Kati 5

• Pallat i ri

• 💶 320 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 75m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:52 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-8362
 • Çmimi: € 320
 • Sip. e pronës: 68 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509