Qera, Apartament 1+1, Medreseja, 600 Euro/Muaj

 • € 600
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Medreseja, 600 Euro/Muaj
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Medreseja, 600  euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Bega-07,Medrese

I mobiluar

Kati 9

Pallat i Ri

Cmimi 600 euro/muaj

3 muaj paradhenie

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² dhe gjendet në katin e  9 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni+poste parkimi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Mars, 2024 në 10:02 am Përditësuar 4 Prill, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-35265
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 9
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
+355694010931