Qera, Apartament 2+1, Pazari Ri, 800 euro/muaj

 • € 800
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Pazari Ri, 800 euro/muaj
Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Pazari Ri,800 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Pazari Ri Pike Referimi: Prane Qendres Stefan
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Vile Private
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 130m² dhe gjendet në katin e 2 të një godine private. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe 2 tualete.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 2:49 pm Përditësuar 18 Qershor, 2024 at 2:33 pm
 • ID e pronës: MRE-51907
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 130 m²
 • Sip. totale: 130 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ministria e Jashtme/Pazari I Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257