Shitet,Apartament 3+1+2,ASTIR, 165.000 Euro

 • € 165,000
Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet,Apartament 3+1+2,ASTIR, 165.000 Euro
Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 165,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 3+1+2 Blk, ASTIR, 165,000 Euro.

 • Tipologjia: 3+1+2Blk
 • Adresa: Rruga Aleksandri i Madh , Pike Referimi: Pallati Everestit
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Siperfaqe Bruto 141 m2
 • Cmimi I Shitjes 165,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 3+1+2Blk, me siperfaqe prej 141m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2ballkone.Ka sistem kaldaje me gas+kondicioner panel diellor . Shitet i mobiluar teresisht dhe eshte I investuar deri ne detaje.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane me pamje jug-perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 9:55 am Përditësuar 13 Qershor, 2024 at 10:00 am
 • ID e pronës: MRE-51677
 • Çmimi: € 165,000
 • Sip. e pronës: 141 m²
 • Sip. totale: 288 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Suona Xhepa
 • Suona Xhepa
Whatsapp +355692040509