Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 480 euro/muaj

 • € 480
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 480 euro/muaj
Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, Yzberisht, 480 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Besim Alla Pike Referimi: Yzberisht
 • I mobiluar
 • Kati 2
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 480 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 93m² dhe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori ,tualeti dhe ballkon.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Qershor, 2024 në 10:38 am Përditësuar 12 Qershor, 2024 at 10:57 am
 • ID e pronës: MRE-51569
 • Çmimi: € 480
 • Sip. e pronës: 93 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Besim Alla, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1027, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Yzberisht/Kombinat/Selite

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931