Qera, apartament 1+1, Rr.5 Maji, 310 euro

 • € 310
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented
Qera, apartament 1+1, Rr.5 Maji, 310 euro
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 310

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, apartament 1+1, Rr.5 Maji, 310 euro

•Tipologjia: 1+1
•Adresa: Rr. 5 Maji
•I mobiluar
•Kati 2
•vile private
310 euro

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qera apartament 1+1 me nje sipërfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 2 të një vile private.
Shtëpia është tërësisht e mobiluar dhe organizohet në 1 dhome gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina, tualeti dhe ballkoni. Preferon moter vella ose 2-3 vajza studente

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 23 Qershor, 2023 në 7:52 pm Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 10:19 am
 • ID e pronës: MRE-8339
 • Çmimi: € 310
 • Sip. e pronës: 70 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 5
 • MORINA 5
+355692040509