Qera Apartament 1+1, Xhamia e Tabakeve , 500 Euro.

 • € 500
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 1+1, Xhamia e Tabakeve , 500 Euro.
Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 1+1, Xhamia e Tabakeve , 500 Euro.

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga e Elbasanit, tek xhamia e Tabakeve

• I mobiluar

• Kati 2 banim

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 52m² dhe gjendet në katin e 2  te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar me mobilim bashkekohor dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 2:16 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 2:16 pm
 • ID e pronës: MRE-39475
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 52 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Xhamia e Tabakëve, Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135