Apartament 1+1,Siri Kodra, 390 Euro

 • € 390
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Apartament 1+1,Siri Kodra, 390 Euro
Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 390

Përshkrimi

gjencia Morina jep me qira Apartament 1+1,  Siri Kodra, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga gjon mili

•  I mobiluar

• Kati 4

•  390 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1 me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 4 të një shtepie private

Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar , jepet i mobiluar totalisht me te gjitha paisjet bashkohore  dhe organizohet  nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara me kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 2:19 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 2:19 pm
 • ID e pronës: MRE-39478
 • Çmimi: € 390
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Gjon Mili, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA REAL ESTATE
 • MORINA REAL ESTATE
+355694050127