Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Dibres, 65,000 Euro

 • € 65,000
QSUT, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Dibres, 65,000 Euro
QSUT, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 65,000

Përshkrimi

Agjensia Morina Shet Apartament 1+1+Blk, Rruga e Dibres, 65,000 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: mbrapa koviktit te vajzave te mjekesise

• e mobiluar

• Kati 1

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 55m²

• Cmimi 65,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 50m², i cili ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni e cila eshte shtese totalisht e investuar .

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 2:32 pm Përditësuar 12 Prill, 2024 at 2:32 pm
 • ID e pronës: MRE-39484
 • Çmimi: € 65,000
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa QSUT, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127