Qera, Garsoniere, Spitali amerikan 2, 300 Euro/Muaj. I Duskutueshem

 • € 300
Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Garsoniere, Spitali amerikan 2, 300 Euro/Muaj. I Duskutueshem
Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Garsoniere, spitali amerikan 2, 300 Euro

 

• Tipologjia: Garsoniere

• Adresa: Spitali amerikan 2

• i mobiluar

• Kati 6

• 330 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera garsoniere, me një sipërfaqe prej 50m² dhe gjendet në katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, ofrohet e mobiluar dhe eshte e organizuar ne ambient fjetje, ambient ndenje, ambient gatimi dhe tualeti me dritare.

 

 

Për informacione më të detajuara na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 2:54 pm Përditësuar 2 Maj, 2024 at 3:38 pm
 • ID e pronës: MRE-39489
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Spitali Amerikan 2, Rruga e Dibrës, Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127