Qera Apartament 2+1, Rruga e Kavajes , 500 Euro.

 • € 500
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera Apartament 2+1, Rruga e Kavajes , 500 Euro.
Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1, Rruga e Kavajes , 500 Euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Irfan Tomini, perballe kompleksit Delijorgji

• I mobiluar

• Kati 3 banim

• Pallat i ri

• 💶 500 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 3  te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ofrohet teresisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 12 Prill, 2024 në 2:56 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 2:18 pm
 • ID e pronës: MRE-39491
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Kavajës, Kompleksi Delijorgji, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135