Qera, Apartament 2+1+2   5Maji 500 euro/muaj

 • € 500
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1+2   5Maji 500 euro/muaj
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1+2   5Maji 500 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1+2
 • Adresa:  Rruga 5Maji prane Concord Center
 • I mobiluar
 • Kati 5
 • Pallat i ri me  ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 90m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore, i pabanuar me pare dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2tualete dhe 2ballkone.
Ofrohet edhe garazhdi me vlere shtese 70Euro/Muaj

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 6:37 pm Përditësuar 8 Maj, 2024 at 6:37 pm
 • ID e pronës: MRE-46403
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135