Shitje, Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, (pas fushes se Ali Demit, prane bankes Credins) 84,000 Euro.

 • € 84,000
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitje, Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, (pas fushes se Ali Demit, prane bankes Credins) 84,000 Euro.
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 84,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet Apartament 1+1, Rruga Ali Demi, (pas fushes se Ali Demit, prane bankes Credins) 84,000 Euro.

 

•Tipologjia: 1+1

•Adresa: Rruga Ali Demi ( pas fushes se Ali Demit, prane Bankes Credins)

•I mobiluar

•Kati 3 banim

•Pallat ekzistues

•Sipërfaqja  60 m2

• Cmimi  84 000 Euro

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 60m² dhe gjendet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te preferuar per banim.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe organizohet ne  dhoma e gjumit, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, ambienti i ngrenies, tualeti. E pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Detajet

Publikuar më 8 Maj, 2024 në 7:27 pm Përditësuar 8 Maj, 2024 at 7:29 pm
 • ID e pronës: MRE-46420
 • Çmimi: € 84,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Ali Demi/Tregu Elektrik

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kamela Borri
 • Kamela Borri
+355694010932